Dzielnicowy rozpoznał poszukiwanego listem gończym - AKTUALNOŚCI - Policja Małopolska

AKTUALNOŚCI

Dzielnicowy rozpoznał poszukiwanego listem gończym

Dzielnicowy z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymał poszukiwanego listem gończym 37 – latka. Mężczyzna miał przy sobie morfinę. Przez dwa lata ukrywał się w różnych miastach na terenie kraju, przed grożącą mu trzyletnią karą więzienia.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło kilka dni temu na jednym z osiedli w Oświęcimiu. Mundurowy podczas obchodu dzielnicy wszedł do jednego z bloków. Chwilę po nim do klatki schodowej wszedł mężczyzna, w którym policjant rozpoznał poszukiwanego 37 – latka. Funkcjonariusz błyskawicznie przystąpił do zatrzymania mężczyzny, który próbował uciec, jednakże policjant skutecznie mu to uniemożliwił. Mężczyzna trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Podczas jego przeszukania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu badania testerem narkotykowym okazało się, że jest to morfina. 37 – latek od dwóch lat ukrywał się w różnych miastach na terenie kraju, a był poszukiwany przez sądy w Oświęcimiu oraz Krakowie do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe oraz niepłacenie alimentów. 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronie internetowej Komendy Głównej Policji: https://poszukiwani.policja.pl/

Apelujemy do osób, które znają miejsce poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony