Aktualności

#JestAkcja z policyjnymi tapetami

Data publikacji 30.04.2021

Jeżeli patrząc na ekran swojego komputera, laptopa czy telefonu czujecie się znudzeni i żadna z dostępnych w internecie propozycji nie przypadła Wam do gustu, to… może warto sięgnąć po tapety od Policji? Zapraszamy na kolejną odsłonę wyjątkowej kampanii #JestAkcja.

Loga partnerów #JestAkcja: PKN ORLEN, NSZZ Policjantów, Policja i vr360

Ile razy zdarzyło się Wam szukać nowej grafiki na ekrany swoich urządzeń mobilnych i niczego ciekawego nie znaleźć? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dla wszystkich fanów policyjnego lotnictwa mamy niespodziankę. Już od dzisiaj na naszej stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych: Instagramie i Facebooku będzie można pobrać specjalne przygotowane tapety na komputer, tablet czy telefon komórkowy. W ten sposób chcemy nie tylko przybliżyć tematykę lotnictwa służb mundurowych, ale także uczcić 90. rocznicę policyjnego lotnictwa, którą obchodzimy w tym roku.

A ponieważ każdemu podoba się coś innego, przygotowaliśmy aż 6 różnych pakietów tapet. W każdym takim zestawie znajdziecie wersję przygotowaną na ekran: komputera, tableta oraz na telefon komórkowy.

Nasze tapety znajdziecie również:

 • na naszym profilu na Instagramie (@policja_kgp) w zakładce wyróżnione – tu znajdziecie wersję na smartfony
 • oraz na naszym profilu na Facebooku (@policjaPL).

To już kolejna propozycja w ramach prowadzonej od ponad pół roku kampanii #JestAkcja, która ma za zadanie m.in. pokazać, jak nowoczesną formacją jesteśmy oraz zachęcić do wstępowania w nasze szeregi.

Mamy nadzieję, że tapety przygotowane z dużą starannością przez nasze graficzki spodobają się Wam i chętnie będziecie je pobierać na swoje urządzenia. Tym bardziej, że to pierwsze tapety firmowane oficjalnym logiem Policji i partnerów kampanii #JestAkcja: NSZZ Policjantów, vr360.pl i PKN Orlen.

Wszystkich tych, którzy chcą poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwi policjanci zapraszamy do obserwowania naszych profili społecznościowych oraz do odwiedzania naszej strony internetowej - to nie jedyna niespodzianka, jaka czekać będzie w tym roku w ramach  projektu. Zapraszamy do #JestAkcja!

Agnieszka Włodarska

 

 • Tapeta - wzór 1
  Tapeta - wzór 1
 • Tapeta - wzór 2
  Tapeta - wzór 2
 • Tapeta - wzór 3
  Tapeta - wzór 3
 • Tapeta - wzór 4
  Tapeta - wzór 4
 • Tapeta - wzór 5
  Tapeta - wzór 5
 • Tapeta - wzór 6
  Tapeta - wzór 6

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony