Aktualności

Krakowscy policjanci zatrzymali dilera amfetaminy

Kryminalni z Komisariatu VI Policji w Krakowie wpadli na trop narkotykowego dilera. Podczas przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 2 kilogramy amfetaminy. 37-latek został tymczasowo aresztowany.

Kilka dni temu kryminalni z Komisariatu VI Policji w Krakowie wpadli na trop mężczyzny, który może posiadać i wprowadzać do obrotu znaczne ilości narkotyków.  Przeszukali zatem jego mieszkanie na  Starym Podgórzu. 

37-latek nie ukrywał zaskoczenia z powodu policyjnej wizyty. Podczas tych czynności kryminalni ujawnili i zabezpieczyli kilka woreczków foliowych w których znajdowała się amfetamina o łącznej wadze blisko 2 kilogramów, dwa telefony, wagę elektroniczną oraz gotówkę. W komisariacie zatrzymany 37-latek przyznał się, że zabezpieczone narkotyki należą do niego i chciał je wprowadzać do obrotu celem zarobku. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz wprowadzania ich do obrotu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej dla Krakowa – Podgórze sąd zastosował wobec podejrzanego  środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Za popełnione przestępstwo 37-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony