Aktualności

Życzenia świąteczno-noworoczne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie dla policjantów, pracowników Policji i emerytów policyjnych

"... z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym oraz kierownictwa małopolskiej Policji pragnę złożyć Wam życzenia zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil podczas spotkań przy świątecznym stole.

treść w formie maszynowej poniżej

Policjantki i Policjanci,

Pracownicy Cywilni Policji,

                                                        Emeryci i Renciści Policyjni,

          Szanowne Koleżanki i Koledzy,

          z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym oraz kierownictwa małopolskiej Policji pragnę złożyć Wam życzenia zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil podczas spotkań przy świątecznym stole.

Życzę Państwu, aby Święta wśród najbliższych przyniosły wytchnienie ale i dały energię na dalsze miesiące pracy na rzecz społeczeństwa.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy z nas jednak będą mogli spędzić ten czas z rodziną. Dlatego też szczególne życzenia kieruję do policjantów, którzy w tych dniach będą pełnili służbę stojąc na straży porządku i bezpieczeństwa w Małopolsce, broniąc naszych granic czy pełniąc misje poza Polską. Nasze myśli w tych dniach będą z Wami.

Koniec roku, to również czas podsumowań. Za nami kolejne miesiące trudnej walki z koronawirusem. Pragnę Państwu serdecznie podziękować
za ogromne zaangażowanie i ofiarność z jaką chronicie zdrowie i życie obywateli i wspieracie tych, którzy potrzebują pomocy, a także za wszelkie działania, które podejmujecie, czasami z narażeniem swojego życia, w trosce o dobro mieszkańców Małopolski. To dzięki Waszej służbie nasze województwo jest postrzegane jako region przyjazny i chętnie odwiedzany przez turystów a mieszkańcy czują się bezpiecznie.

Życzę Wam, aby Nowy Rok przyniósł zdrowie oraz siłę do pokonywania wszelkich trudności, a szacunek społeczeństwa dla jakże trudnej służby
i pracy był Waszą codziennością.

                                                        Z wyrazami szacunku

nadinsp. Michał Ledzion

 

Powrót na górę strony