Aktualności

Dzień dziecka z brzeskimi policjantami

Data publikacji 02.06.2022

Brzescy policjanci uczestniczyli w pikniku zorganizowanym na terenie Domu Pomocy Społecznej w Brzesku z okazji Dnia Dziecka.

Jak co roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku biorą udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym roku zaproszenie na świętowanie tej uroczystości policjanci otrzymali od Sióstr Zgromadzenia Najświętszej Maryi Panny służących w Domu Pomocy Społecznej w Brzesku. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji, m.in. mogli z bliska zobaczyć sprzęt policyjny i usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Do policjantów dołączyli strażacy prezentując wóz bojowy.  Uśmiechy na twarzach dzieci zagościły na widok Gryfa, maskotki brzeskiej Policji, do którego ustawiła się długa kolejka. Każdy chciał mieć z nim zdjęcie i „ przybić mu piątkę”.
W czasie imprezy plenerowej policjanci prowadzili gry i zabawy z dziećmi oraz młodzieżą połączone z edukacja w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach. Zarówno pogoda jak i humory wszystkim dopisały. Brzescy mundurowi regularnie włączają się do takich akcji, bo oprócz zabawy, jest to doskonała okazja do promowania bezpieczeństwa.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!
 

  • policyjny gryf trzymajacy za rękę wychowanka DPS, z prawej strony policjantka trzymająca na rękach dziecko
  • policyjny gryf, z prawej i lewej strony dzieci trzymane na rękach policjantki oraz pracownika DPS
  • policyjny radiowóz, z tyłu uczestnicy pikniku
  • uczestnicy pikniku, w tle bojowy wóz strażacki
  • uczestnicy pikniku, w tle bojowy wóz strażacki
  • z lewej strony policyjny gryf, z prawej uczestnicy pikniku
Powrót na górę strony