Aktualności

„NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA” – turniej dla krakowskich szkół

Data publikacji 05.09.2022

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa w ramach programu „Bezpieczny Kraków” zapraszają szkoły do udziału w turnieju „NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA”.

„NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA” to turniej, którego celem jest podniesienie świadomości młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz umiejętności pracy w grupie.

Zmagania będą miały formę gry terenowej opartej na wiedzy uczestników z zakresu bezpieczeństwa. Podstawą rywalizacji będzie praca zespołowa, wymagająca od uczestników predyspozycji fizycznych i psychicznych, szybkiego podejmowania decyzji, a także wykazania się umiejętnościami przywódczymi, czytania ze zrozumieniem i orientacji w terenie.

Turniej odbędzie się w dniach (od poniedziałku do piątku) od 19 września do 7 października 2022 roku i mogą wziąć w nim udział uczniowie krakowskich szkół w wieku od 13 do 18 lat. Każdą szkołę reprezentować może tylko jeden zespół.

rejestracja uczestnictwa:

Uczestnictwo w Turnieju wymaga wcześniejszej rejestracji. W terminie od 5 do 15 września 2022 roku na adres navigator.bezpieczenstwa@krakow.policja.gov.pl szkoły mogą zgłaszać swoje zespoły na załączonym formularzu.

Bliższych informacji udziela asp. szt. Tomasz Łatak pod numerem tel. 47-83-53-112 lub 502-66-00-00 w godz. 8:00 – 13:00.

Regulamin turnieju oraz kartę zgłoszenia i wymaganą zgodę można pobrać poniżej.

 

    

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony