Aktualności

Policjanci zatrzymali dwóch ulicznych chuliganów. Jeden odpowie za uszkodzenie mienia, a drugi za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.10.2022

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali dwóch mężczyzn. 38 – letni mieszkaniec Tychów jest podejrzany o posiadanie kilkudziesięciu gram haszyszu, natomiast jego 21 – letni kompan odpowie za uszkodzenie mienia.

W  nocy z poniedziałku na wtorek (17/18.10.2022) policjanci podjęli interwencję wobec pięciu  mężczyzn, którzy wszczęli awanturę przed jednym z oświęcimskich lokali gastronomicznych typu fast food. Podczas czynności policjanci ustalili, że jeden z mężczyzn 21 – latek bez stałego miejsca zamieszkania dopuścił się uszkodzenia szklanej witryny w lokalu, natomiast drugi posiada przy sobie narkotyki w postaci brązowej bryły. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do oświęcimskiej komendy Policji. Po przeprowadzeniu badania zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to haszysz mogący posłużyć do sporządzenia ponad stu porcji narkotyku.
Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony