Aktualności

Mikołajkowe spotkanie z dziećmi i młodzieżą z placówek opiekuńczo – wychowawczych w powiecie oświęcimskim

Data publikacji 07.12.2022

Z okazji Mikołajek policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspólnie z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz kierownictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odwiedzili dzieci i młodzież w placówkach opiekuńczo – wychowawczych w powiecie oświęcimskim.

W mikołajkowe popołudnie (06.12.br.) przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, podinspektor Izabela Ciarka, komisarz Beata Wcisło, a także policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu  aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka oraz sierżant Marlena Stawowy w towarzystwie Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu pana Tomasza Bieleckiego oraz Wicedyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu pani Iwony Piwowarskiej  - Zaręba złożyli wizytę dzieciom i młodzieży będącej podopiecznymi placówek opiekuńczo – wychowawczych w powiecie  oświęcimskim. W rolę Świętego Mikołaja wycieliła się  maskotka małopolskiej Policji, inspektor Wawelek.
Podczas spotkania dzieci i młodzież otrzymały upominki i słodycze przekazane przez Fundację "Wawel z rodziną", a także mogły zrobić sobie zdjęcie z inspektorem Wawelkiem. Spotkaniu towarzyszyła niezwykle miła, domowa atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z rąk dzieci policjantki otrzymały świąteczne stroiki,  ale największe podziękowanie dla mundurowych stanowiła radość i uśmiech dzieci.

  • policjantki KWP Kraków i KPP Oświęcim na Mikołajkach 2022 Dom dziecka Kęty
  • KPP Oświęcim policjantki KWP Kraków i KPP Oświęcim na Mikołajkach 2022 Dom dziecka Oświęcim
  • policjantki KWP Kraków i KPP Oświęcim na Mikołajkach 2022 w placówkach opiekuńczych Wioska Dziecięca Rajsko
Powrót na górę strony