Aktualności

Przekazanie terenu pod nowy komisariat w Libiążu

Data publikacji 03.01.2023

30 grudnia ubr. działka stanowiąca własność gminy Libiąż, w powiecie chrzanowskim, została przekazana Policji umową darowizny, by w tym miejscu mógł powstać nowoczesny Komisariat Policji. Akt notarialny podpisał Zastępca Burmistrza Libiąża Hubert Szumniak i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Krakowie inspektor Rafał Leśniak.

Policja i władze samorządowe w Libiążu od kilku lat zabiegały, by w mieście i gminie Libiąż powstał nowoczesny Komisariat Policji. Dotychczasowy budynek wymaga bowiem bardzo dużych nakładów finansowych i jest bardzo w złym stanie.

30 grudnia br., Zastępca Burmistrza Libiąża Hubert Szumniak i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Rafał Leśniak podpisali akt  notarialny o przekazaniu działki stanowiącej własność gminy Libiąż pod budowę nowej siedziby libiąskiej Policji.

Na działce znajdującej się na ul. 11 – go Listopada w Libiążu, o  powierzani 3398 m2, stanie nowy, na miarę XXI wieku Komisariat Policji w Libiążu .

  • inspektor Rafał Leśniak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i Zastępca Burmistrza Libiąża Hubert Szumniak podpisują akt notarialny
  • Zastępca Burmistrza Libiąża Hubert Szumniak podpisuje akt notarialny
  • inspektor Rafał Leśniak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie podpisuje akt notarialny
Powrót na górę strony