Aktualności

Policjanci Komendy Wojewódzkiej w Krakowie włączyli się do akcji #KolędaDlaHospicjum

Data publikacji 25.01.2023

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie zaśpiewali kolędę „Gdy śliczna Panna” w ramach akcji charytatywnej „Kolęda Dla Hospicjum”. Funkcjonariusze wzięli udział w przedsięwzięciu dzięki nominacji krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej.

Kolędę „Gdy śliczna Panna” zaśpiewała policjantka, która na co dzień pracuje w wydziale dochodzeniowo-śledczym, na klawiszach i saksofonie zagrali policjanci, którzy na co dzień zajmują się przestępczością gospodarczą. Funkcjonariusze podeszli do przedsięwzięcia z dużym zaangażowaniem i pasją. 

Nagraną kolędę udostępniliśmy w mediach społecznościowych (link: https://www.facebook.com/Malopolska.Policja), nominując jednocześnie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie oraz Komendę Miejską Policji w Krakowie.

„Kolęda Dla Hospicjum” to coroczna akcja charytatywna, której celem jest zachęcanie do zbiórki pieniędzy na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Znajdujące się w Krakowie przy ulicy Fatimskiej 17 Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza, bo tak brzmi pełna nazwa hospicjum, zajmuje się działalnością medyczną oraz wspieraniem osób  nieuleczalnie chorych od wczesnych lat 80-tych ubiegłego wieku. Obecnie palcówka boryka się problemami finansowymi. 

Zachęcamy do wspierania Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, link do strony: https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2022

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony