Aktualności

Tragiczny finał poszukiwań

Data publikacji 22.03.2023

Zakończyły się nocne poszukiwania zaginionego mieszkańca Czarnego Dunajca. Ciało 42-letniego mężczyzny zostało odnalezione przez biorących udział w działaniach ratowników z Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.

Wczoraj wieczorem, zaniepokojeni bliscy 42-letniego mieszkańca Czarnego Dunajca złożyli zawiadomienie o jego zaginięciu. Mężczyzna wyszedł z domu przed południem, nie wrócił i nie nawiązał już kontaktu z rodziną. Po przyjęciu zawiadomienia rozpoczęto poszukiwania. W działania zaangażowali się ratownicy z Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej w Czarnym Dunajcu. Poszukiwania prowadzono w terenach leśnych, wzdłuż rzeki Czarny Dunajec. Przed północą jeden z ratowników, wykorzystując kamerę termowizyjną, zauważył po drugiej stronie rzeki ciało mężczyzny. Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że to zaginiony 42-latek. Na miejscu z udziałem prokuratora wykonano czynności procesowe. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. 
To już kolejne działania poszukiwawcze prowadzone dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy wspólnie z członkami Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Czarnego Dunajca.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania zaginionego mężczyzny.
 

Powrót na górę strony