Aktualności

Tarnowski policjant uczestnikiem rajdu

Data publikacji 23.03.2023

Już w ten weekend, w Wieliczce odbędzie się 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2023. Kultowa impreza, która rozpoczyna sezon motorsportowy w Polsce. Rajd ten, co roku przyciąga tysiące kibiców chcących zobaczyć rywalizację na żywo. W tym roku wystartuje w nim załoga, w składzie której pojedzie tarnowski policjant. Patrykowi i Grześkowi życzymy samych sukcesów.

W tym roku rajd składa się z 10-ciu odcinków o różnej charakterystyce, z czego 2 pokonywane są po zmroku. Powraca miejski odcinek „Solne miasto”, który zadebiutował w 2007 roku.
W ubiegłorocznych edycjach rajdu Grzesiek Mortek miał okazję startować z Marcinem Gładyszem czy Pawłem Saneckim. W tym roku wystartuje jako pilot z Patrykiem Śmietaną Hondą Civic TypeR. Patrząc na listę zgłoszeń, będą rywalizować z bardzo szybkimi i doświadczonymi załogami. 
W sezonie 2023 załoga Patryk Śmietana i Grzegorz Mortek promują bezpieczną jazdę w ruchu drogowym. Patronat nad załogą sprawuje tarnowska Policja oraz NSZZP przy KMP w Tarnowie. Trzymamy kciuki i serdecznie zapraszamy wszystkich w słoneczny weekend do Wieliczki!!! 
 

Informacje oraz harmonogram superos.pl

  • auto biorące udział w wyścigu z tyłu
  • honda civic biorąca udział w wyścigu z przodu
  • honda civic biorąca udział w wyścigu z tyłu
Powrót na górę strony