Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 67 - latki. Mieszkanka Zakopanego odnaleziona

Data publikacji 22.05.2023

Minionej nocy, w Zakopanem na osiedlu Olcza prowadzone były szeroko zakrojone działania poszukiwawcze 67-letniej kobiety, która wyszła z domu i zaginęła. Kobiety szukali funkcjonariusze, ratownicy, strażacy, grupa poszukiwawcza oraz wolontariusze i rodzina – łącznie w poszukiwania zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. 

Wczoraj wieczorem, tatrzańską policję zaalarmowali bliscy 67-latki, która wcześnie rano wyszła z domu znajdującego się na osiedlu Olcza w Zakopanem po czym zaginęła. Kobieta zostawiła w domu telefon komórkowy i rzeczy osobiste. Zaniepokojona jej całodzienną nieobecnością rodzina wieczorem zgłosiła zaginięcie kobiety.

Niezwłocznie do działań zaangażowano funkcjonariuszy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczych Straży Pożarnych, ratowników TOPR, wolontariuszy grup poszukiwawczych i ochotników. Przeczesywano również za pomocą dronów i kamer termowizyjnych pobliski teren. Policjanci przeglądając zapis monitoringu w  jednym z domów zauważyli postać kobiety odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Chwilę później na strychu jednego z domów odnaleziono zaginioną kobietę. Została przekazana pod opiekę bliskim. Poszukiwania po północy zakończono. 

Dziękujemy Wszystkim za pomoc i zaangażowanie się w poszukiwaniach!

zdj.arch/#policjazakopane
 

Powrót na górę strony