Aktualności

Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

Data publikacji 06.06.2023

78-latek z powiatu tarnowskiego, zjeżdżając ciągnikiem rolniczym ze wzniesienia stracił kontrolę nad pojazdem. Mężczyzna zeskoczył z traktora, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący zmarł.

Wczoraj (5.06.br.), w godzinach popołudniowych dyspozytor numeru alarmowego został powiadomiony o wypadku podczas prac polowych w Lubince, w powiecie tarnowskim.  Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów. 
Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce nie byli w stanie pomóc mężczyźnie, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych. Policjanci ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów. Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę. W związku ze śmiertelnym wypadkiem skierowani na miejsce zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy prowadzili tam oględziny z udziałem prokuratora rejonowego.   
 

  • Przewrócony ciagnik rolniczy. zdjęcie zrobione w dzień od strony podwozia pojazdu
  • Przewrócony ciągnik rolniczy, który leży na prawym boku, zdjęcie zrobione w dzień na którym widać siedzisko oraz pokrywe silnika
  • przewrócony ciagnik rolniczy na prawym boku. zdjęcie zrobione w dzień widoczny przód pojazdu
  • Ogolne miejsce wypadku ciagnika rolniczego leżącego na boku na wzniesieniu łąki. Widoczna drewniana przyczepa, równiez przewrócon.
  • awatar
Powrót na górę strony