Aktualności

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w Targanicach

Data publikacji 19.09.2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Targanicach. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 66-letni mężczyzna.  

Do wypadku doszło w poniedziałek (18 września br.), na drodze wojewódzkiej 781 w Targanicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem, na prostym odcinku jezdni, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zjechał do przydrożnego rowu uderzając w przepust drogowy, po czym dachował. Na skutek tego zdarzenia, kierujący pojazdem - 66-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego poniósł śmierć na miejscu. Ciało zmarłego decyzją prokuratura zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. 

Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. 
 

Powrót na górę strony