Aktualności

Policjanci zatrzymali trzy poszukiwane osoby

Tatrzańscy policjanci tylko w miniony weekend na terenie powiatu tatrzańskiego zatrzymali troje poszukiwanych. Wśród nich był ścigany listem gończym, który wpadł podczas interwencji.

Tatrzańscy policjanci w miniony weekend ujawnili i zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania, w tym jedną poszukiwaną na podstawie listu gończego. Ustalili również miejsce, w którym przebywała zaginiona kobieta. Pierwszy z poszukiwanych wpadł  w piątek po południu na ulicy Szkolnej w Zakopanem.  Policjanci zatrzymali tam 39-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawiania wolności. Również w piątek policjanci ustalili miejsce pobytu kobiety, która poszukiwana była w związku z zawiadomieniem o jej zaginięciu. 50-latkę pochodzącą z powiatu bocheńskiego policjanci znaleźli na ul. Chramcówki w Zakopanem. Trzecią poszukiwaną osobę policjanci zatrzymali w niedzielę w Kościelisku. Po godzinie 16 mundurowych wezwano do jednej z restauracji, gdzie pobudzony i agresywny mężczyzna awanturował się z personelem. Podczas legitymowania okazało się, że 25-latek z województwa kujawsko-pomorskiego poszukiwany jest na podstawie listu gończego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

 

zdj. poglądowe

Powrót na górę strony