Aktualności

Turniej piłkarski w ramach tarnowskiego WOŚP

Data publikacji 31.01.2024

Sukcesem zakończyli zmagania tarnowscy, policyjni piłkarze, którzy wzięli udział w I Zimowym Turnieju Halowym Piłki Nożnej w Wojniczu „Wineter Beef Cup 2024” zorganizowanym przez firmę Sokołów z Tarnowa.

W sobotę 27.01.2024 roku tuż przed finałem Tarnowskiego Sztabu WOŚP w hali sportowej w Wojniczu spotkali się sympatycy halowej piłki nożnej. Organizatorzy I Zimowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Wojniczu „Winter Beef Cup 2024”, zaprosili 8 zespołów, które rywalizowały o Puchar Dyrektora Sokołów S.A. oddział w Tarnowie. W turnieju wzięły udział drużyny; tarnowskiej Policji, tarnowskiej straży pożarnej, tarnowskiego oddziału Sokołowa, a także podkarpackiej Policji w Dębicy oraz Zakładów Karnych z Tarnowa i Dębicy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły. Tarnowscy policjanci trafili do grupy ze strażakami z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Dębicy oraz Sokołem z Tarnowa.
Pierwsza wygrana z Sokołowem Tarnów 2:1 napawała optymizmem. Sporo nerwów było podczas meczu ze strażakami z Tarnowa. Remis 2:2 i ostatni grupowy mecz wygrany z funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Dębicy 1:0. Pierwszy półfinał i mecz z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Padł remis 1:1 i rozpoczęła się dramatyczna seria rzutów karnych, które rozstrzygnęły się dopiero w… 17 serii na korzyść tarnowskich policjantów. Finał to mecz z funkcjonariuszami z Zakładu Karnego z Tarnowa i wygrana 2:1. Zwycięstwo w I Zimowym Turnieju Halowym Piłki Nożnej „Winter Beef Cup 2024” o Puchar Dyrektora Sokołów S.A. oddział w Tarnowie dla policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie i miano najlepszego dla naszego bramkarza - Roberta Pochronia.

 

Powrót na górę strony