Aktualności

Poszukiwania 22-latka zakończone

Od wczoraj, w powiecie gorlickim trwały intensywne poszukiwania 22-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Dzisiaj rano, działania poszukiwawcze zostały zakończone z uwagi na znalezienie ciała poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny  prowadzone przez funkcjonariuszy Policji trwały nieprzerwanie od godzin popołudniowo-wieczornych, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W działaniach brało udział łącznie ponad 60 funkcjonariuszy Policji ze wszystkich jednostek podległych pod Komendę Powiatową Policji w Gorlicach. Ponadto w poszukiwaniach wykorzystywany był policyjny dron  oraz pies tropiący. Funkcjonariusze policji byli wspomagani także przez kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnych, którzy do pomocy mieli również drona oraz quady. Teren poszukiwań był bardzo rozległy, pagórkowaty, w większości zalesiony i trudno dostępny.
Działania poszukiwawcze zostały zakończone dzisiaj (tj. 20 lutego br.) ,około godziny 8.30, kiedy to w pobliżu miejsca zamieszkania poszukiwanego odnaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia działała grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i zostały również przeprowadzone oględziny pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, a ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 

Powrót na górę strony