Aktualności

Uczestniczka kolizji podziękowała policjantom za profesjonalizm

Na ręce inspektora Roberta Chowańca Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, wpłynęły podziękowania od mieszkanki Polanki Wielkiej dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego: mł. asp. Michała Kotfis oraz sierż. szt. Mateusza Płonki, za wsparcie i pomoc, których udzielili kobiecie podczas kolizji drogowej.

Mieszkanka Polanki Wielkiej w swoich podziękowaniach napisała:

„To zdarzenie było dla mnie ogromnym stresem. Pamiętam, że wtedy nie mogłam opanować emocji i płaczu, kiedy jednak przyjechali policjanci i zaczęli spokojnym głosem wszystko tłumaczyć, odczułam ulgę. Policjanci przekazali mi, że zdarzenie mogło mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż rozbite samochody. Okazali tym dużą wyrozumiałość wobec mojej osoby. Takie podejście do sprawcy zdarzenia jest wyjątkowe i zasługuje na duże podziękowania”.

Do kolizji drogowej doszło pod koniec marca br. w Polance Wielkiej. Kobieta po zrobionych zakupach wyjeżdżała samochodem z parkingu sklepowego. Nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu dostawczego, w wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu całe szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Cieszymy się, gdy policyjna służba spotyka się z uznaniem osób, wobec których policjanci wykonują czynności. Podziękowania za profesjonalnie pełnioną służbę, czy też udzieloną pomoc, stanowią również wspaniałą nagrodę za zaangażowanie w realizację zadań, które na co dzień wykonują funkcjonariusze dbający o ład i porządek publiczny na terenie powiatu.


 

Powrót na górę strony