Komunikaty

Informacja

Strona posiada nowszą wersję

Kliknij tutaj, aby przejść dalej

Prośba o pomoc identyfikacji sprawców przestępstwa

Data publikacji 24.01.2023

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie.

7 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy.  
W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie prowadzi dochodzenie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy.
Mężczyzna nr 1 ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, posiada zarost (brodę);
Mężczyzna nr 2 ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy;
Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl
Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.
 

Film C0038.mp4

Opis filmu: film nakręcony na ulicy Pawiej

Pobierz plik C0038.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.57 MB)

Powrót na górę strony