Wydarzenia

Pomoc dla Michała – małopolskiego policjanta

Data publikacji 19.12.2022

Asp. Michał Nowak od 15 lat służy w szeregach Policji. W przeszłości pracownik służb medycznych. Większość swojej służby policyjnej spędził pracując na ulicy w zespole patrolowo-interwencyjnym dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa. Od 5 lat pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Teraz Michał po kilku operacjach i walce o życie potrzebuje pomocy, wymaga systematycznej i długotrwałej rehabilitacji, która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie w tym zakresie.

Michał to prawdziwy profesjonalista. Ci z Was, którzy Go znają wiedzą, że jest człowiekiem o wielkim i wrażliwym sercu, otwartym umyśle i rewelacyjnym poczuciu humoru. Niezwykle konsekwentny i stanowczy w życiu zawodowym i osobistym. Od ponad 25 lat Honorowy dawca krwi – uhonorowany Odznaką “Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.  Nominowany przez kolegów do radiowego tytułu ,,Bohater w koronie” - otrzymał to wyróżnienie.  Michał był zawsze aktywny zawodowo i prywatnie realizujący swoje pasje. Pasjonat starych i zabytkowych samochodów i motorów, wędkarz, najlepszy domowy kucharz. Przyjaciel nie tylko ludzi ale i zwierząt - największy przyjaciel Flafka - labradora i  klaczy Aprill.

3 października 2022r. dotychczasowe życie Michała zatrzymało się.  Trafia do szpitala - rozpoznanie: tętniak rozwarstwiający aorty głównej.  I tu się zaczyna ciężka walka o  życie.  Był reanimowany i przeszedł już kilka skomplikowanych operacji ratujących jego życie. Michał potrzebuje systematycznej i długotrwałej rehabilitacji, która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Bardzo prosimy wszystkich znajomych i nieznajomych: pomóżcie stanąć Michałowi na nogi – dosłownie!
Michał pokazał ogromną siłę i wolę walki o życie, a teraz walczy o powrót do sprawności ! Na tę chwilę jest osobą leżącą i konieczna jest systematyczna i długotrwała rehabilitacja która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, które rodzina nie jest wstanie sama pokryć. 

Na stronie internetowej  zrzutka.pl - jego ukochana żona i córka zorganizowały zbiórkę pieniędzy aby móc rehabilitować męża i tatę. To jedyna szansa aby mógł powrócić do zdrowia … do domu …  

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/tu2zc4?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button

Zbiórkę pieniędzy dla naszego kolegi założyło również Stowarzyszenie im.insp. Marka Woźniczki. Leczenie Michała można wesprzeć za pomocą dedykowanego konta Fundacji Raz Się Żyje (KRS 0000963118) z dopiskiem: DLA MICHAŁA na konto nr:  29 1140 2004 0000 3402 8314 2257

Kiedyś Michał pomagał nam, teraz to my pomóżmy mu ! 

  • Michał Nowak
Powrót na górę strony