Wydarzenia

1,5 % dla Michała Nowaka - pomóż jeśli możesz

Data publikacji 12.01.2023

Asp. Michał Nowak od 15 lat służy w szeregach Policji. W przeszłości pracownik służb medycznych. Większość swojej służby policyjnej spędził pracując na ulicy w zespole patrolowo-interwencyjnym dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa. Od 5 lat pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Teraz Michał po kilku operacjach i walce o życie potrzebuje pomocy, wymaga systematycznej i długotrwałej rehabilitacji, która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie w tym zakresie.

Michał to prawdziwy profesjonalista. Ci z Was, którzy Go znają wiedzą, że jest człowiekiem o wielkim i wrażliwym sercu, otwartym umyśle i rewelacyjnym poczuciu humoru. Niezwykle konsekwentny i stanowczy w życiu zawodowym i osobistym. Od ponad 25 lat Honorowy dawca krwi – uhonorowany Odznaką “Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Nominowany przez kolegów do radiowego tytułu ,,Bohater w koronie” - otrzymał to wyróżnienie. Michał był zawsze aktywny zawodowo i prywatnie realizujący swoje pasje. Pasjonat starych i zabytkowych samochodów i motorów, wędkarz, najlepszy domowy kucharz. Przyjaciel nie tylko ludzi ale i zwierząt - największy przyjaciel Flafka - labradora i klaczy Aprill. 3 października 2022r. dotychczasowe życie Michała zatrzymało się. Trafia do szpitala - rozpoznanie: tętniak rozwarstwiający aorty głównej. I tu się zaczyna ciężka walka o życie. Był reanimowany i przeszedł już kilka skomplikowanych operacji ratujących jego życie. Michał potrzebuje systematycznej i długotrwałej rehabilitacji, która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Bardzo prosimy wszystkich znajomych i nieznajomych: pomóżcie stanąć Michałowi na nogi – dosłownie! Michał pokazał ogromną siłę i wolę walki o życie, a teraz walczy o powrót do sprawności ! Na tę chwilę jest osobą leżącą i konieczna jest systematyczna i długotrwała rehabilitacja która wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, które rodzina nie jest wstanie sama pokryć. 
Zachęcamy do pomocy Michałowi i przekazania 1,5 % podatku na koszty rehabilitacji. Wpisz w formularzu podatkowym KRS 0000207658 z dopiskiem "Leczenie Michała Nowaka jako cel szczegółowy".
 

  • plakat 1,5% podatku dla Michała Nowaka
Powrót na górę strony