Wydarzenia

„Niebieski Mikołaj” w Tarnowie

Tarnowscy policjanci zapraszają wszystkich do oddawania krwi w ramach akcji „Niebieski Mikołaj”.

„Niebieski Mikołaj” to inicjatywa, w którą rokrocznie włącza się Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie i upowszechnia ją wśród wszystkich zainteresowanych pomocą drugiemu człowiekowi. Do punktów krwiodawstwa zgłaszają się policjanci, także ci, którzy przeszli CoVid-19. Oddają oni krew lub osocze tak potrzebne w walce z tym wirusem.
Zachęcamy wszystkich w wieku od 18-65 lat zdrowych i tych, którzy już przebyli tę chorobę, do czynnego udziału w walce z koronawirusem.
To takie proste: wystarczy w okresie od 1.12.do 11.12.2020 roku zgłosić się w godzinach 7:15-11:15 w punktach poboru krwi „starego” lub „nowego” szpitala w Tarnowie i przy rejestracji zaznaczyć, że chcemy uczestniczyć w tej mundurowej akcji (jeśli jesteś ozdrowieńcem również to pokreśl w rejestracji). Dla każdego darczyńcy RCKiK przygotowało pamiątkowe gadżety.

Spotkajmy się w punktach poboru krwi, bo przecież „ramię w ramię” pokonamy tego wirusa!
Powrót na górę strony