Wydarzenia

POSZUKIWANIE ŚW. MIKOŁAJA Z MAŁOPOLSKĄ POLICJĄ

Data publikacji 04.12.2020

Zapraszamy zatem na seans filmowy dla całej rodziny. Dzięki staraniom związków zawodowych policji i pracowników cywilnych powstał film przygotowany specjalnie dla dzieci pracowników i funkcjonariuszy Policji. Przygotowano go by dzieciom wynagrodzić brak możliwości spotkania w szerszym gronie ze Świętym Mikołajem. Takie spotkanie związki zawodowe organizowały co rok ale tym razem z powodu epidemii nie mogło się odbyć.

„Mamy nadzieję, że będzie to wielka niespodzianka dla dzieciaczków. Film zawiera bardzo dużo niespodzianek dla dzieci, ma wspaniałą świąteczną oprawę a jednocześnie zwrotów akcji.  W nagraniu biorą udział przewodnicy psów tropiących, policja drogowa, oddział prewencji, ochotnicza straż pożarna, i wiele innych... :) 

Jednocześnie dziękujemy bardzo za zaangażowanie wszystkich biorących udział w projekcie. Była to ciężka i długa praca ale mam nadzieję, że efekty zadowolą naszych najmniejszych widzów.

Od jutra Św. Mikołaj, dzięki zaangażowaniu małopolskiej policji oraz OSP Babice (szczegóły w filmie), odwiedzi wiele dzieci w ich miejscach zamieszkania, oczywiście tych grzecznych :)

Życzymy wspaniałego seansu 

 

Przewodnicząca WZZ NSZZ Pracowników Policji w Krakowie 

Justyna Skiba

Przewodniczący WZ NSZZ Policjantów

podisnp. Grzegorz Gubała

FILM DOSTĘPNY JEST NA STRONIE: http://projekty.visual-arts.pl/mikolajki/

Powrót na górę strony