Z życia garnizonu

Zmiany na stanowisku komendanta w komisariacie w Rabce-Zdroju

Data publikacji 07.11.2023

Nadkomisarz Grzegorz Ścisłowicz został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Dotychczasowy komendant komisarz Marcin Grzymek dalszą służbę obecnie pełni w Wydziale Kontroli w Komendzie Głównej Policji.

Nadkomisarz Grzegorz Ścisłowicz służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Krakowie. Po 13 latach służby został Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie Policji V w Krakowie. Następnie został mianowany na stanowisko Zastępcy, a później Naczelnika Wydziału Prewencji w Komisariacie Policji V w Krakowie. Od 2018 roku pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji w Komisariacie Policji III w Krakowie. W dniu 1 listopada br. został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.
Dotychczasowy komendant komisarz Marcin Grzymek przez ostatnie sześć lat związany był z rabczańskim komisariatem. W 2017 roku został powołany na stanowisko zastępcy, a po 3 latach na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Komisarz Marcin Grzymek dalszą służbę pełni w Wydziale Kontroli w Komendzie Głównej Policji. W dniu 31 października br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się pożegnanie komisarza Marcina Grzymka. Komendant Powiatowy inspektor Grzegorz Wyskiel wraz z kadrą kierowniczą jednostki podziękował za oddaną służbę i dotychczasową współpracę, życząc dalszych awansów i sukcesów.  

 

Powrót na górę strony