Z życia garnizonu

Spotkanie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie z obecną mistrzynią Polski w brazylijskim jiu- jitsu.

Data publikacji 06.12.2023

Starsza posterunkowa Agnieszka Goły z I KP w Krakowie, która w ostatnich dniach zdobyła mistrzostwo Polski w sztukach walki przyjęła gratulacje od nadinsp. Michała Ledziona.

5 grudnia br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie złotej medalistki i zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w brazylijskim jiu – jitsu z Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie nadinsp. Michałem Ledzionem.  Starsza posterunkowa Agnieszka Goły, od dwóch lat jest policjantką i na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji I w Krakowie. 11 i 12 listopada br. brała udział w XIX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, które odbyły się w Warszawie. Dwudniowe zmagania zakończyły się dla policjantki zdobyciem złotego medalu i tytułu mistrzyni Polski w kategorii Master Women.
Podczas spotkania Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion pogratulował policjantce osiągniętych wyników sportowych, jak również życzył jej samych sukcesów  zarówno w wybranej dyscyplinie sportowej jak i w życiu zawodowym.
O sukcesach krakowskiej policjantki pisaliśmy tutaj.
 

 

Powrót na górę strony